Turininga kelionė į Kauną

Gruodžio 20 dieną Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos antrokėliai, drauge su mokytoja Ingrida Račickiene, vyko į Kauną. Kelionės tikslas – aplankyti Kauno pilį, Vyčio skulptūrą „Laisvės karys“, Kauno rotušės muziejų ir Kauno Kalėdų eglę.
Kelionė į Kauną, tai puikus laikas pakartoti pamokose įgytas žinias. Mokykliniame autobuse mokytoja organizavo viktoriną apie Kauną ir šio miesto lankytinus objektus. Pirmiausia mokinukai apžiūrėjo Kauno pilį, kuri yra pati seniausia mūrinė pilis Lietuvoje, bet ir vienintelė, turinti dvi eiles gynybinių sienų. Didelį įspūdį mokiniams paliko Vyčio skulptūra „Laisvės karys“, Kauno rotušės muziejus, kuriame eksponuojamos turtingos archeologinių radinių kolekcijos. Mokinukai apžiūrėjo bokšto kalėjimo kamerą, burmistro kabinetą, pamatė skliautiniuose rūsiuose įrengtą ekspoziciją, kuri mena prieš kelis šimtmečius gyvenusių kauniečių kasdienybę. Tačiau labiausiai vaikus viliojo
ir daugiausiai džiaugsmo suteikė Kauno Kalėdų eglė, prie kurios mokinukai paliko kalėdinius laiškus ant medinės karuselės.
Džiaugsmas ir puikios emocijos vaikus lydėjo visą kelią, iki pat Raudondvario. Ši garsi vietovė įsikūrusi šalia Nemuno ir Nevėžio santakos, todėl antrokėliai grožėjosi nuostabiai išpuoštu pilies – dvaro architektūros ansambliu.
Džiugu, kad ši kelionė vaikams paliko nepakartojamą įspūdį, nes daugelis kartojo, kad tai pati geriausia diena.
Ingrida Račickienė, antros klasės mokytoja
Comments are closed.