A bit about us: France and Lithuania

Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos 5 klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte “A bit about us: France and Lithuania” (“Truputį apie mus: Prancūzija ir Lietuva”).

Tai ilgalaikis projektas, kurio tikslas buvo susipažinti su mokiniais iš Prancūzijos, sužinoti daugiau apie tos šalies papročius ir kultūrą, pagilinti anglų kalbos žinias, bendradarbiauti grupėse ir susirasti naujų draugų.

Projektas prasidėjo 2018 metų rugsėjį ir baigėsi 2019 metų gegužės mėn. Kiekvieną mėnesį projekto komandos sutelkdavo dėmesį į konkrečią užduotį, kurią patalpindavo „TwinSpace“ erdvėje ir dalindavosi su projekto draugais. Mokiniai pristatė savo mokyklą, save ir savo šalį, kūrė įvairias istorijas. Naudodami IKT kūrė plakatus ir šūkius, taip pat buvo sukurtos svajonių mokyklos. Artėjant Šv. Kalėdoms mokiniai pagamino atvirutes, kurios buvo siunčiamos projekto partneriams į Prancūziją, sukurtas bendras 2019 metų kalendorius ir elektroninė knyga. Kiekvienas mokinys turėjo galimybę prisijungti prie eTwinning platformos ir stebėti kitų projekto dalyvių sukurtus darbus ir už juos balsuoti.
Labai smagu, kad mokiniai susirado naujų draugų, pagilino savo anglų kalbos žinias. Projekto elektroninę knygą, kurią kūrė abiejų šalių mokiniai, galima peržiūrėti čia.
Vyresnioji anglų kalbos mokytoja S. Emesone

Comments are closed.