Mokslo metų baigimo šventė

Birželio 7 dieną Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijoje tvyrojo pakili nuotaika, nes
pradinių klasių mokiniai baigė mokslo metus, o ketvirtokėliai palydėti į penktą klasę. Renginys, kurį vedė antrokėliai, prasidėjo 1 ir 4 kl. bendra daina ,,Vaikystė“. Gražius sveikinimus ketvirtokams skyrė pirmokėliai, kurie padainavo dvi dainas. Antrokėliai savo vyresniuosius draugus sveikino sakydami patarles ir dainele apie draugystę. Trečios klasės mokinukai palinkėjo gerų atostogų bei skyrė nuotaikingą dainelę.

Nuoširdžius sveikinimo žodžius būsimiems penktokėliams tarė jų mokytoja Roma Skarbalienė. Vedantieji padėkojo tėveliams už tai, kad visada rūpinosi ir buvo šalia savo vaikų. Tėveliai padėkojo mokytojai Romai, administracijai ir visoms mokytojoms, kurios prisidėjo prie vaikų ugdymo. Ketvirtokėliai atsisveikino jausminga dainele „Vaikystei sudie“.

Ketvirtos klasės mokiniams sėkmės palinkėjo gimnazijos direktorė Darė Zurlienė bei
pavaduotoja Nijolė Lukoševičienė, kurios įteikė pradinio ugdymo programos baigimo
pažymėjimus. Taip pat gimnazijos administracija įteikė mokiniams padėkas už labai gerą
mokymąsi, už gerą mokymąsi, lankomumą bei diplomus už dalyvavimą įvairiuose konkursuose. Mokytoja Lina Liutkienė įteikė padėkas ketvirtokams choristams. Mokinukams išdalintos knygelės už dalyvavimą „Vaikų Velykėlėse“.

Mokslo metų baigimo renginį baigė antrokėliai. Jie pakvietė visus džiaugtis vasaros teikiamais malonumais ir padainavo dainelę apie vabaliukus. Šventę antrokėliai paįvairino mini vaizdeliu, kokie atributai reikalingi vasarą. Prisiminti artėjančių atostogų malonumus mokytoja Ingrida Račickienė kvietė ir kitus mokinius, administraciją, mokytojus ir tėvelius.

Ingrida Račickienė, pradinių klasių mokytoja

 

Comments are closed.